Biuro rachunkowe Łódź Śródmieście
Kancelaria Doradcy Podatkowego kontakt

Biuro rachunkowe Łódź Śródmieście

Nasze biuro rachunkowe zajmuje się profesjonalną obsługą działalności gospodarczych na terenie Łodzi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam w szybkim czasie wykonać wszelkie potrzebne dla Ciebie usługi.

Zajmiemy się prowadzeniem spraw pod względem ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu od przychodów ewidencyjnych, ewidencji VAT, dokumentacji i rozliczeń ZUS oraz obsługą kadrowo-płacową.

Nasze biuro rachunkowe w Łodzi-Śródmieście zaprasza wszystkich okolicznych przedsiębiorców. Nie znaczy to jednak, że nie zajmiemy się firmami znajdującymi się w większej odległości od Łodzi, ponieważ nie ma konieczności przywożenia dokumentów do naszego biura rachunkowego osobiście. Dokumenty możemy odebrać ze wskazanego przez klienta adresu, mogą również zostać do nas przesłane za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie. Nie jest ważne, czy prowadzi małą firmę, czy wielkie przedsiębiorstwo – każdego traktujemy równo. Ceny i zakres świadczonych przez nas usług są ustalane wraz z klientem. Serdecznie zapraszamy do Biura Rachunkowego w Łodzi-Śródmieście!

Jolanta Kondras, założycielka naszej Kancelarii Rachunkowej posiada ponad 15 lat doświadczenia w zakresie rachunkowości, dlatego każdy klient może mieć pewność, że obsługa jego firmy będzie rzetelna i profesjonalna.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie firmy nie jest łatwe, dlatego często samodzielny przedsiębiorca może mieć problem z prawnymi aspektami jej prowadzenia. Naszym celem jest nie tylko zajęcie się dokumentacją klienta, ale też wytłumaczeniem, dlaczego i w jaki sposób funkcjonuje prawo.

Biuro rachunkowe Łódź Śródmieście – w celu zasięgnięcia dodatkowych informacji lub umówienia się na spotkanie – serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

E-mail

biuro@kancelariajk.com.pl

Adres

90-259 Łódź, ul. Jaracza 47 lok.5

Telefon

(+48) 698 640 144

NIP

NIP: 7282299403

REGON

REGON: 381179794

Copyright by Kancelaria Rachunkowa

Created by Expanse.pl