Profesjonalne doradztwo podatkowe w Łodzi

Moja kancelaria od kwietnia 2019 roku świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego. Sumiennie i systematycznie poszerzam swoją wiedzę, będąc przy tym na bieżąco z obowiązującym prawem.

Nie można zaprzeczać, że prawo podatkowe w naszym kraju nie należy do najprostszych. Sprawia to, że obecne czynności związane z wyliczaniem i płaceniem podatków mogą rodzić komplikacje. W tej kwestii pomogę ja – doradca podatkowy. Łódź jest miastem, na którego terenie potrzebne jest profesjonalne doradztwo. Zapraszam więc do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie.

Jestem rzetelną osobą o długim stażu w swoim zawodzie. Dzięki temu będę w stanie szybko pomagać w przypadku różnych problemów klientów. W kwestii prowadzenia działalności, doradca podatkowy może się okazać nieocenioną pomocą. Swoją ofertę kieruję nie tylko do podmiotów gospodarczych, ale także osób fizycznych.

Zapraszam klientów chętnych do podjęcia stałej współpracy, ale także tych, których interesuje jednorazowa usługa. Do każdego staram się podejść indywidualnie, za każdym razem mając na celu głównie dobro klienta.

Na czym polegają moje usługi w zakresie doradztwa podatkowego? Doradzam w przypadku podatków PIT, CIT, VAT, akcyzy etc. Dodatkowo oferuję długoterminowy plan optymalizacji podatkowej. Chętnie wyjaśnię różnego rodzaju zawiłości prawa podatkowego. Mogę reprezentować swoich klientów przed innymi organami (jak urzędy czy sądy). Zajmuję się także tworzeniem koniecznych zażaleń oraz skarg do owych jednostek.

E-mail

biuro@kancelariajk.com.pl

Adres

90-259 Łódź, ul. Jaracza 47 lok.5

Telefon

(+48) 698 640 144

NIP

NIP: 7282299403

REGON

REGON: 381179794

Copyright by Kancelaria Rachunkowa

Created by Expanse.pl