Księga przychodów i rozchodów w Łodzi

Księga przychodów i rozchodów jest najpopularniejszą formą prowadzenia księgowości. Są w niej ujęte wszystkie przychody, a także wydatki danej działalności gospodarczej. To na jej podstawie wylicza się zobowiązanie podatkowe. Jest ona prowadzona w sposób tabelaryczny.

Księgi przychodów i rozchodów w Łodzi prowadzone przez naszą Kancelarię prowadzone są w sposób profesjonalny i rzetelny. Na jej podstawie zajmiemy się wyliczeniem kwartalnych/ miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy.

Nasza Kancelaria Rachunkowa zajmie się stworzeniem planów amortyzacji, a także prowadzeniem ewidencji wyposażenia i środków trwałych. Każdy klient obsługiwany jest ze szczególną uwagą, dzięki czemu może mieć pewność pełnego profesjonalizmu z naszej strony.

Sporządzimy również deklaracje podatku od osób fizycznych oraz usług i towarów. Naszym celem jest zdjęcie z barków klienta obowiązku zajmowania się dokumentacją, co jest czynnością niełatwą, zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorców. Bardziej doświadczonym natomiast, lepiej jest skupić się na rozwoju firmy, a nam zlecić prowadzenie owej księgi przychodów i rozchodów w Łodzi.

Warto wiedzieć, że z naszej oferty mogą skorzystać osoby niekoniecznie prowadzące działalność w Łodzi, ponieważ konieczne dokumenty można wysłać do naszej siedziby za sprawą firmy kurierskiej. Możemy również sami odebrać je ze wskazanego miejsca. Stawiamy na wygodę klienta! Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie!

E-mail

biuro@kancelariajk.com.pl

Adres

90-259 Łódź, ul. Jaracza 47 lok.5

Telefon

(+48) 698 640 144

NIP

NIP: 7282299403

REGON

REGON: 381179794

Copyright by Kancelaria Rachunkowa

Created by Expanse.pl