Obsługa kadrowo-płacowa w Łodzi

Zatrudniasz pracowników lub czasami zlecasz daną usługę? W tym przypadku konieczne jest spisanie odpowiedniej umowy. Obsługa kadrowo-płacowa w Łodzi wykonywana przez nasze biuro rachunkowe zajmie się profesjonalnym konstruowaniem umów o pracę, zlecenie, czy o dzieło w myśl obowiązujących przepisów.

Kiedy firma się rozwija, konieczne jest prowadzenie dokładnej dokumentacji i dosłownie nie można niczego przeoczyć. Każdy przedsiębiorca może zlecić to naszej Kancelarii Rachunkowej – stworzymy między innymi zeznanie roczne pracowników, dzięki czemu możliwe będzie wykonanie dokładnego audytu firmy. Co więcej, wykonamy również dokumentację rachunkową do listy płac i zajmiemy się założeniem oraz prowadzeniem akt osobowych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest wysoce wymagającą instytucją. Różnego rodzaju przepisy i wymogi wymagają zachodu, a także poświęcenia czasu na zebranie odpowiednich informacji. Obsługa kadrowo-płacowa zajmie się zgodnymi z przepisami ZUS-u i prawa pracy kwestiami zatrudnienia.

Przepisy często się zmieniają, a przedsiębiorcy nieraz trudno jest za nimi nadążyć, dlatego serdecznie zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami. Chętnie udzielimy profesjonalnych porad bez względu na branżę, w której działa klient.

W celu zasięgnięcia dodatkowych informacji i umówienia się na spotkanie – zapraszamy do kontaktu!

E-mail

biuro@kancelariajk.com.pl

Adres

90-259 Łódź, ul. Jaracza 47 lok.5

Telefon

(+48) 698 640 144

NIP

NIP: 7282299403

REGON

REGON: 381179794

Copyright by Kancelaria Rachunkowa

Created by Expanse.pl