Jolanta Kondras – Księgowa w Łodzi

Księgowa Jolanta Kondras założyła kancelarię rachunkową, która skutecznie oferuje pomoc wszelkim przedsiębiorstwom w Łodzi i okolicach. Świadczone usługi dotyczą między innymi ksiąg rachunkowych, kadr i płac, konsultacji rachunkowych, zakładania i organizacji działalności gospodarczej, księgi podatkowej, rozliczeń podatkowych, reprezentacji przed Urzędem Skarbowym itd.

Jolanta Kondras – księgowa w Łodzi posiada długie doświadczenie w zakresie oferowanych przez nią usług, przez co każdy klient może mieć pewność, że zostanie potraktowany rzetelnie i profesjonalnie.

Nie można zaprzeczać, że prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest skomplikowanym działaniem, dlatego pomoc biura rachunkowego jest wskazana dla każdego przedsiębiorcy. Dzięki temu, dany biznesmen może poświęcić więcej czasu na sprawy związane z rozwojem firmy, nie tracąc go na prowadzenie dokumentacji samodzielnie.

Jolanta Kondras – Księgowa w Łodzi zajmie się profesjonalnym wykonaniem audytu finansowego firmy klienta, dzięki czemu będzie on w stanie zwiększyć efektywność działania działalności gospodarczej oraz przewidzieć jej przyszłość na rynku.

Kancelaria Rachunkowa sporządza wszystkie potrzebne sprawozdania i rozliczenia. Jeżeli klient ma problemy z podjęciem danej strategicznej decyzji – uzyska pomoc w celu znalezienia najkorzystniejszego rozwiązania.

Kancelaria Rachunkowa serdecznie zaprasza do kontaktu ze swoimi specjalistami.

E-mail

biuro@kancelariajk.com.pl

Adres

90-259 Łódź, ul. Jaracza 47 lok.5

Telefon

(+48) 698 640 144

NIP

NIP: 7282299403

REGON

REGON: 381179794

Copyright by Kancelaria Rachunkowa

Created by Expanse.pl